Automatizace

Na počátku bylo slovo, tím slovem byla Automatizace. Průmyslová revoluce 4.0 přinesla nejenom nahrazení mechanizace automatizací, ale i rozvoj umělé inteligence a robotizace.

Naše firma se specializuje na propojení nového digitálního světa a průmyslových výrobních procesů podle standardu Průmysl 4.0. V rámci implementace průmyslové automatizace zajišťujeme kompletní software engineering, tedy programování průmyslových strojů a linek, a to včetně vytváření aplikací, vizualizací a programování PLC na míru specifickým potřebám konkrétních zákazníků.

Software pro automatizaci vytváříme na otestovaném standardu, díky čemuž snižujeme míru rizika při oživování výrobních linek a strojů. Našim zákazníkům poskytujeme i další služby, například montáže elektroinstalací, diagnostiku nebo optimalizaci technologií na základě informací získaných při oživování. Díky zkušenostem s programováním PLC aplikací Siemens, Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley ControlLogix, Wago, AMiT a TECO se přizpůsobíme prakticky jakýmkoliv požadavkům našich zákazníků.

Pracujeme s průmyslovými automatizačními systémy Siemens SIMATIC. Jsme držiteli certifikátu Funkční bezpečnosti dle normy ČSN EN 61508 a certifikátu SIMATIC ST-7PRO1 pro systémy Siemens.

Zkušenosti, kvalita, certifikáty
Zázemí silné firmy
Působíme po celém světě
Inženýrská řešení na klíč

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti

Rozumím