Automatizace

Nabízíme služby v oboru průmyslová automatizace (Průmysl 4.0), a to zejména vývoj software pro řídící systémy PLC, tvorba vizualizačních systémů SCADA a HMI, programování robotů, oživení strojů a propojení s nadřazenými systémy. Nabízíme také výrobu jednoduchých strojů, jako například měřící stanice nebo karuselové pracoviště. Dodáváme na klíč celé projekty jako generální dodavatel nebo i jejich části jako subdodavatel, popř. provádíme práce na hodinovém základu.

Při dnešních rychlých změnách a tendenci vývoje průmyslu se dokážeme rychle přizpůsobit požadavkům zákazníků a dodat přesně to co potřebují a maximalizovat tím výkonnost dodávané technologie a minimalizovat budoucí náklady na údržbu.

Nabízíme možnost poradenství a analýzy, kdy se zákazníkem nejprve diskutujeme jeho myšlenku a definujeme si daný „Use Case“. Informace poté zanalyzujeme a zpracujeme návrhovou dokumentaci, která obsahuje například doporučené hardwarové vybavení, doporučení pohonů a snímačů, vývojové diagramy, vizualizace a simulace.

Software tvoříme pro řídící systémy Siemens (Simatic), Wago, Mitsubishi Electric (MELSEC), Rockwell (Allen-Bradley), AMiT a Teco (Tecomat). V případě potřeby jiného řídícího systému, například v případě interních technických norem koncového zákazníka, jsme schopni se přizpůsobit Vaší potřebě. Vývoj provádíme na základu vlastního standardu (knihoven) nebo na standardech zákazníka.

Oživení probíhá po dokončené přípravě PLC software, a to dle situace a požadavků zákazníka v ČR nebo v zahraničí. Oživení začíná IO testem, testem pohonů a bezpečnostních prvků. Dále oživení pokračuje částečnými testy automatického režimu a posléze kontinuálními testy celé technologie. Po úspěšných testech zaškolujeme obsluhu a postupně stroj přejde pod kontrolu koncového zákazníka.

V případě potřeby nabízíme pozáruční servis a preventivní prohlídky.

 

 

Zkušenosti, kvalita, certifikáty
Zázemí silné firmy
Působíme po celém světě
Inženýrská řešení na klíč