Chytrá domácnost

Potřebujete uspořit teplo nebo energie? Hledáte vhodné zabezpečovací systémy pro váš rodinný dům? Chcete se přenést do světa neomezené zábavy? Chytrá zásuvka, wifi termostat, senzory počasí, hudební multiroom systém… možnosti internetu věcí jsou dnes prakticky neomezené!

Internet of Things (IOT) neboli internet věcí představuje nejmodernější technologický trend spočívající v propojení umělé inteligence, počítačových sítí a věcí, například domácích spotřebičů nebo elektroniky. V případě chytré domácnosti jde o koncept domácí automatizace, který uživatelům zajistí například energetické úspory, bezpečnost či sdílenou zábavu.

Naše firma Novák elektro s.r.o. je součástí celosvětové normalizované soustavy KNX, která díky stavebnicovému systému umožňuje produkovat kompatibilní zařízení několika stovek výrobců. Na základě tohoto řešení lze zcela bez problémů propojit chytrou domácnost pomocí inteligentní elektroinstalace. V rámci konceptu chytré domácnosti a smart home nabízíme inteligentní elektroinstalaci, softwarové řešení i jednotlivé komponenty partnerům i koncovým zákazníkům.

Zkušenosti, kvalita, certifikáty
Zázemí silné firmy
Působíme po celém světě
Inženýrská řešení na klíč